XI Targi eHandlu - IAI Shop.com - Paweł Fornalski

54 %
46 %
Information about XI Targi eHandlu - IAI Shop.com - Paweł Fornalski

Published on November 15, 2016

Author: polak20

Source: slideshare.net

1. Masz coś unikalnego? Jak to sprzedasz? 1

2. Czemu ludzie budują landing pages? Typowy sklep internetowy nie nadaje się do prezentacji czegoś unikalnego, ponieważ ma ułatwiać nawigowane pośród tysięcy towarów, poprzez menu, filtry, wyszukiwarki, rekomendacje itp.

3. Wady typowych landingów • Są samotnymi wyspami w ekosystemie ecommerce’owym. Z niczym się nie integrują a często chcemy mieć więcej niż jeden taki sklep. • Są drogie, często droższe od potężnego sklepu. Wymagają specjalistycznej wiedzy z dziedziny projektowania, zwłaszcza dla mobile. • Trudno je zmieniać z uwagi na ograniczone możliwości CMS. Często trzeba programować wszystko od początku. • Nie są budowane z myślą o logistyce i automatyzacji, a to przy dużej sprzedaży towaru jednorodnego jest największy sens je stosować. 5

4. One Page Shop powinien 1. Wykorzystać 30s 3. Nakłonić do zakupu 2. Wzbudzić zaufanie

5. „ „ OPS nie musi oznaczać kompromisów Można umożliwiać kupowanie więcej niż jednego towaru, np. gdy ktoś chce więcej opakowań lub od razu więcej rodzajów produktu.

6. „ „ OPS nie musi oznaczać kompromisów Można promować też całą kolekcję. Pokazujemy wtedy dobrane towary, z opcją wybierania ich rozmiaru i wariantu kolorystycznego.

7. „ „ OPS nie musi oznaczać kompromisów Oprócz wybierania rozmiarów można zastosować wybieranie jednego z wielu wariantów, czyli realizować funkcję tzw. konfiguratorów.

8. „ „ OPS nie musi oznaczać kompromisów Można też sprzedawać produkty personalizowane np. portfele z inskrypcją.

9. „ „ OPS nie musi oznaczać kompromisów … a nawet można zapisywać i wizualizować grafikę (lub wiele grafik i plików) klienta np. na druk na koszulkę.

10. I wszystko to w pełni zintegrowane Otwarty SaaS™ - API, Webhooks, Snippets … Omnichannel: obsługa w sklepach WMS: szybkie i bezbłędne pakowanie Allegro, Amazon, eBay i inne marketplaces

11. Founder & CEO IAI S.A. 
 Kontakt: www.iai-shop.com pfornalski@iai-sa.com Paweł Fornalski 25

Add a comment