Testi i personalitetit

100 %
0 %
Information about Testi i personalitetit
Books
psh

Published on March 10, 2014

Author: algidamesiti

Source: slideshare.net

1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N3 NJ O P Q R S T U V E X Y Z  MBLIDH SHKRONJAT E EMRIT TEND; PSH; ARNELA 1-1-5-5-3-1=16 1-6=7  MBLIDH SHKRONJAT E MBIEMRIT TEND PSH; CANI 3-1-5-9=18 1-8=9 7-9=16 1-6-7  PERSONALITETI IM ESHTE 7 PERSONALITETI 1 KE NJE KARAKTER TE FORT, MADJE DOMINUES,JE SHUME I SHKATHET ,MADJE GJITHMON IE GATSHME PER TE MARR INCIATIVEN. SHPIRTI YT BINJAK ESHTE PERSONI ME NUMER 3. ESHTE IDEALST ENTUZIAST, AVENTURIER DHE PO AQ I APASIONUAR SA TI, NDERSA PERSONI ME NUMER , ME MIRE MOS E SHIH ME SY. PERSONALITETI 2 KE NJE TEMPERAMENT TE BUTE, TE NGROHTE ,DHE TE QETE.TE PELQEN TI DEGJOSH DHE TI NDIHMOSH TE TJERET ME SA MUNDESH. SHPIRTI YT BINJAK ESHTE PERSONI ME NUMER 9. AI ESHTE ENDERRUES DHE I NDJESHEM SI TY. JENI BERE PER NJERI-

TJETRIN. KUJDES NGA NUMRI 8, SEPSE AI ASNJEHERE NUK DO TI PLOTESOJE NEVOJAT E TUA. PERSONALITETI 3 KE KARAKTER OPTIMIST, JE AMBICIOZ E DHE IDEALISTE GJITHASHTU JE EDHE BUJARE TE PELQEN TE UDHETOSH DHE TE SHOHESH BOTEN. MBASE PER KETE ARSYE KE EDHE SHUME MIQ. SHPIRTI YT BINJAK ESHTE NUMRI ME NUMER 1 . KUJDES NGA NUMRI 6 ,SE MUND TE TE PELQEJ, POR MOS U GABO.EDHE NJE KESHILL;NESE TE DEL PERPARA NJE NUMER 5 IK ME VRAP. PERSONALITETI 4 KE NJE KARAKTER TE QENDRUESHEM, TE FORT DHE JE SHUME KEMBNGULESE. ASNJEHERE NUK LE PERGJYSEM DICKA QE KE NISUR DHE HERET A VONE IA ARRIN QELLIMET E TUA. ASKUSH NUK MUND TE TE NDALOJE. PARTNERI IDEAL ESHTE PERSONI ME NUMER 8 IE DURUESHEM DHE KONSULENTE. KUJDES NGA NUMRI 7 SE GJITHMON ME KOKEN MBI RE GJ QE TY TE TMERRON. PERSONALITETI 5 JE TIP I HAPUR, MEGJITHESE PAK E PAQENDRUESHME NE CESHTJE SENTIMENTALE .KE AFTESI TE MIRA KOMUNIKIMI DHE NJEH SHUME NJEREZ ASKUSH NUK MIQESOHET KAQ SHUME DHE KAQ SHPEJT SA TI. KUJDES NGA NUMRI 9 , PASI DY SE BASHKU JENI SI UJI ME VAJIN. NUMRI 4 DO TE BEJE KOMPLIMENTE DHE NUMRI 6 DO TE JOSH.

PERSONALITETI 6 JE ROMANTIK/E E VETET ME MJAFT E DHENE PAS DASHURISE. KE TEMPERAMENT ARTISTIK DHE TE PELQEJNE TE GJITHE VEPRAT E ARTIT SI PIKTURA MUZIKA. SHPIRTI YT BINJAK ESHTE PERSONI ME NUMER 9 .ESHTE PO AQ I DASHURUAR DHE I NDJESHEM SA TI. NUMRI 3 DO TE JETE MIKU YT DHE NUMRI 1, AI QE DO TE LUAJE ME NDJENJAT E TUA. PERSONALITETI 7 ME SHUME E NDROJTUR, JE TIP I MBYLLUR DHE SHUME E NDJESHME. TE MALLENGJEN POTHUAJSE CDO GJE DHE PERPIQESH TE USHQESH SA TE MUNDESH BOTEN TENDE SHPIRTERORE. KUJDES ME NUMRIN 3 ,EVITOJE OSE NESE NUK MUNDESH TREGO SHUME DURIM ME TE .SHPIRTI YT BINJAKESHTE NUMRI 2 ,JENI TE DY NJELLOJ. PERSONALITETI 8 KE TEMPERAMENT TE QETE DHE TE DURUESHEM,POR KE EDHE VENDOSMERI TE MADHE. NESE DO DICKA OSE DIKE,NUK NDALESH DERISA TE NDALESH DERISA T’IA ARRISH QELLIMIT. KUJDES NGA NUMRI 4 . ME NUMRIN 6 MERRESH VESH SHUME MIRE NDERSA ME NUMRIN 2 SHKON SHUME KEQ. PERSONALITETI 9 JE ENDERRUES/E , E NDJESHME, IDEALIST/E DHE PERSHTATESH ME LEHTESI NDAJ CDO LLOJ SITUATE APO PERSONI. JE GJITHMON I/E GATSHME TE MBESHTETESH NJE SHOK APO NJE MIK. PERSONI ME NUMER 3 ESHTE I VETMI/JA QE MUND TE RREGULLOJE TENDENCEN QE KE TI PER TU MBYTUR ME NJE PIKE UJE. KUJDES NGA NUMRI 2.AI/AJO RACIONALIZON GJITHCA MADJE, EDHE NDJENJAT DHE NUK BEN PER TY.

Add a comment

Related presentations

Related pages

Testi TIBETIAN i Personalitetit - YouTube

Ky eshte nje test i cili perdoret per te zbuluar nje pjese te personalitetit te cilen ende nuk e kemi zbuluar. Ky test shfaq nenvetedijen tone ...
Read more

Testi i personalitetit - Education - documents.tips

Testi i personalitetit. by algita-mesiti. on Jan 27, 2015. Report Category: Education
Read more

Testi i personalitetit - Akullore.Com

Klikoni mbi pikturen qe ju terheqe me shume. Lutemi merrini parasysh ngjyren dhe formen
Read more

Testi i personalitetit - Customize Widget - ProProfs

Create a quiz using ProProfs free quiz maker. Ideal for quizzes, online testing & exams.
Read more

Testi më i shpejtë i personalitetit - informohu.top

Shtrëngojeni grushtin dhe merreni vesh cila është e meta juaj kryesore Kur e shtrëngoni grushtin, si e bëni këtë? Mendoni se nuk ka rëndësi?
Read more

Testi i personalitetit | Lirenti.com

Hola i panjohur! Jeni duke shfletuar faqen tonë si një Vizitor! Të bëhesh pjesë e këtij komunitetit ju kushton vetem 5 sekonda kohë nga jeta juaj.
Read more

Testet e inteligjencës dhe të personalitetit ~ Rapitful Shqip

Testet më të njohura të inteligjencës janë testi i Binet- Simon-it, shkalla e Wechsler-Belleue-it dhe matricat progresive të Ravenit.
Read more

Sherbime.Tk ]:.. - Test tipi

Test tipi Iluzionet Veturat me te reja ... Testi i personalitetit. Klikoni mbi pikturen qe ju terheqe me shume. Lutemi merrini parasysh ngjyren dhe formen .
Read more

Teste online | Portali Psiko Social

test i personalitetit narcistik. test mardheniet romantike. teste inteligjence. testi holland i personalitetit. testi i personalitretit kufitar ...
Read more

Testi i personalitetit - rrugacii.de.tl

Klikoni mbi pikturen qe ju terheqe me shume. Lutemi merrini parasysh ngjyren dhe formen
Read more