advertisement

Šampion náboru tianDe

50 %
50 %
advertisement
Information about Šampion náboru tianDe
Business & Mgmt

Published on February 26, 2014

Author: lizaalypova

Source: slideshare.net

advertisement

Doba trvání: od 1. března do 31. května 2014 (3 měsíce) Účastníci: všichni Obchodní partneři korporace TianDe Odměna: zájezd do Turecka PODMÍNKY ÚČASTI Pořadí určují následující parametry: 1) nejvyšší počet Obchodních partnerů na první úrovni (počet ND na první úrovni); 2) nejvyšší SO (strukturní objem) nových Obchodních partnerů na první úrovni (pokud je počet pozvaných Obchodních partnerů stejný).

Podle výsledků každého měsíce platnosti promo akce ti nejlepší náboráři získají zájezdy do Turecka! Podle výsledků za březen – 5 zájezdů. Podle výsledků za duben – 10 zájezdů. Podle výsledků za květen – 15 zájezdů. UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY, KDO SE ZAPOJÍ DO TESTOVÝCH REGISTRACÍ OBCHODNÍCH PARTNERŮ V ÚNORU! Všechny registrace Vám budou započteny v březnu, t.j. pokud jste zaregistrovali Obchodní partnery v únoru, budete je mít v březnovém zápočtu. Pamatujte: za každého Obchodního partnera získáte ještě 22€. Proveďte 10 registrací a získejte 220€.

V Turecku na „šampiony náboru“ čeká EXKLUZIVNÍ ŠKOLENÍ OD PŘEDNÍCH SPECIALISTŮ KORPORACE TIANDE: 1) workshopy na téma nábor; 2) workshopy na téma produkce; 3) byznys-škola „Progresivní metodiky práce v odvětví síťového marketingu“; 4) maraton úspěchu „šampionů náboru“!

ZAUJMĚTE SVÉ MÍSTO MEZI NEJLEPŠÍMI NÁBORÁŘI! STAŇTE SE „ŠAMPIONEM NÁBORU“! VYDEJTE SE NA NEZAPOMENUTELNÝ ZÁJEZD DO TURECKA!

Add a comment

Related presentations

Canvas Prints at Affordable Prices make you smile.Visit http://www.shopcanvasprint...

30 Días en Bici en Gijón organiza un recorrido por los comercios históricos de la ...

Con el fin de conocer mejor el rol que juega internet en el proceso de compra en E...

With three established projects across the country and seven more in the pipeline,...

Retailing is not a rocket science, neither it's walk-in-the-park. In this presenta...

What is research??

What is research??

April 2, 2014

Explanatory definitions of research in depth...

Related pages

bazarbox.cz

... Vícemist světa. Výstavy: Klubový šampion, šampion ČR, Klubový vítěz, BOB. Matka: Neritas Stanios: ZVV1, SPr1, BH, ZM. Výborná 1, CAC.
Read more