Poszukiwanie długiego ogona w internecie

50 %
50 %
Information about Poszukiwanie długiego ogona w internecie
Business & Mgmt

Published on November 1, 2008

Author: SprawnyMarketingPL

Source: slideshare.net

Description

Zasada Pareto 80/20 w Internecie często nie funkcjonuje. Zastępuje ją koncepcja tzw. długiego ogona, lepiej charakteryzująca właściwości Internetu. Czym jest? Czy każdy z nas współtworzy długi ogon? Jak zauważenie charakterystyk długiego ogona wpłynęło na media, marketing i modele biznesowe firm.

Celem wykładu jest odpowiedź na te pytania i pokazanie uczestnikom, jak ewoluuje świat Internetu i mediów w odpowiedzi na potrzeby ludzkie.

Add a comment

Related presentations

Related pages

Poszukiwanie długiego ogona w internecie • SEO

Podczas XI Poznańskiego Festiwalu Nauk i Sztuki na Politechnice Poznańskiej, miałem okazję wygłosić wykład Poszukiwanie długiego ogona w internecie.
Read more

Poszukiwanie długiego ogona w internecie - Business

Zasada Pareto 80/20 w Internecie często nie funkcjonuje. Zastępuje ją koncepcja tzw. długiego ogona, lepiej charakteryzująca właściwości Internetu.
Read more

Pozycjonowanie długiego ogona - Pozycjonowanie stron blog ...

Pozycjonowanie długiego ogona ... który również reklamuje swoje usługi w Internecie za pomocą własnej ... Poszukiwanie informacji w internecie ;
Read more

Poszukiwanie informacji w internecie - Pozycjonowanie ...

... systematyczna promocja strony w Internecie za pomocą linków ze stron ... Poszukiwanie informacji w internecie ; ... Pozycjonowanie długiego ogona ;
Read more

Tomasz Frontczak, Autor o 1. Sprawny Marketing internetowy

... miałem okazję wygłosić wykład Poszukiwanie długiego ogona w internecie. Na blogu temat długiego ... Poszukiwanie długiego ogona w internecie ...
Read more

Wykorzystanie koncepcji „długiego ogona” w ...

zdecydowaną większość w Internecie, a niewielkie obszary niszowe stanowią większość, ... długiego ogona w ogólnym biznesie cyberprzestrzeni.
Read more

Pozycjonowanie na dlugi ogon - Trendy w SEO w nf.pl

Nawiązując współpracę firmą pozycjonującą w modelu długiego ogona warto zdecydować się na umowę, ... Fitness marketing w internecie ;
Read more

Pozycjonowanie długiego ogona - Pozycjonowanie LONG TAIL ...

Pozycjonowanie długiego ogona (szerokie) ... W Internecie dostępnych jest wiele przydatnych narzędzi wspierających tworzenie list słów kluczowych.
Read more

Long tail (długi ogon) - Leksykon SEO i SEM

... stała się znana wśród osób zajmujących się marketingiem w Internecie, ... W uproszczeniu twierdzenie koncepcji długiego ogona:
Read more