poezi dashurie ti ike

50 %
50 %
Information about poezi dashurie ti ike
Entertainment

Published on March 6, 2009

Author: 77divjaka77

Source: authorstream.com

Slide 1: TI IKE Slide 2: TI IKE PERGJITHMONE PER TE MOS U KTHYER ME KURRE NDOSHTA. UNE NUK DO TE KALOJE ME GISHTAT E MI NE FLOKET E TU TE MENDAFSHTE, DESHIRA PER TE ZHYTUR GISHTAT E MI NE FLOKET E TU DHE TA PERQAFOJA ESHTE KAQ E MADHE QE ME BEN TE LUKUNDEM Slide 3: KURRE NUK DO TE SHKEMBEJE ME SHIKIME ME TY ,NUK DO TE MARRE NJE BUZEQESHJE NGA TY QE ME BENTE TE NDIHESHA NJERIU ME I LUMTUR NE BOTE Slide 4: DO TE DOJA TE ZGJOHESHA CDO MENGJES ME TY PRANE, TE ZGJOHESHA DHE IMAZHI I PARE I DITES TE ISHTE FYTYRA JOTE. NE KISHIM NJE PROJEKT TE THJESHTE DHE TE VETEM; TE RRINIM BASHKE PER GJITHE JETEN. Slide 5: ISHIM DY SHPIRTA BINJAKE........NDERSA NJE DITE FATI KISHTE NDERRUAR IDE. TANI ME KAN MBETUR VETEM KUJTIMET,SHUME KUJTIME, IMAZHI I FYTYRES TENDE QE ZBEHET DITA DITES. Slide 6: FUNDI ERDHI SHPEJTE,FATI U TREGUA SHUME I EGER ME MUA,ME GODITI SHUME SHPEJTE. THUHET QE KUR NUK E KE DICKA ATEHER E KUPTON SESA VLERE KA PATUR PER TY. INATOSEM ME VETEN PERSE NUK E SHIJOVA DERI NE FUNDE ATE QE ZOTI PO ME OFRONTE. Slide 7: KAM QARE ME LOTE TE MBEDHENJE,I KAM SYTE TE KUQ DHE ME DHEMBIN,NUK KAM ME FUQI TE QAJE POR,LOTET QENKAN NJE BURIM I PASHTERSHEM,TE VIJNE NE SY DHE RROKULLISEN NEPER FAQE PA ASNJE SFORCO NGA ANA IME DHE NETET DUKEN SIKUR NUK DO TE MBAROJNE KURRE. Slide 8: NUK GJEJ DOT CLIRIM TE SHPIRTITI NE ASNJE DHOME,FIKSOJ GJITHCKA DHE SI PERGJIGJE MARR VETEM NJE QETESI TE PASHPIRTE,NJE QETESI E CILA KA NGULUR RRENJET THELLE DHE NUK KA PER TU C’RRENJOSUR KURRE. Slide 9: NDIHEM SIKUR TE ME MUNGONTE NJE ORGAN JETSOR I TRUPIT , PIKERISHTE ZEMRA. Slide 10: SI TE GJITHE VAJZART DHE UNE KISHA MENDUAR NJE DASEM PERRALLORE ,ME NJE FUSTAN PRINCESHE,NJE DIELL I BUKUR,NJE VENDE ROMANATIK DHE TE GJITHE NJERZIT QE DUA ME SHUME, Slide 11: DO TE KERCEJA ME TE GJITHE DHE KISHA PER TU NDIER E VECANTE POR,DHE NJE HERE TJETER ISHA DUKE ENDERRUAR ME SY HAPUR DHE SERISH KAM DESHIRE TE QAJE. Slide 12: PO RRI ULUR PALEVIZUR NE DIVAN DUKE SHTRENGUAR FORT PAS VETES NJE JASTEK ,DUA QE DHE AI TE NDJEJE DHIMBJEN TIME,DUA QE DHE AI TE MARRI NJE PJESE TE SAJE KUSHTU DHE UNE DO TE NDIHEM NDOSHTA ME E LEHTESUAR. Slide 13: NE KETE PERIUDHE JAM DUKE JETUAR JASHTE TRUPI TIM, E PANDJESHME NDAJ GJITHCKAJE,PERVEC DHIMBJES QE NDIEJ NE ZEMER,NE KOCKE DHE NE KOKE. Slide 14: JAM KAQ E LODHUR,NUK DUA TE DEGJOJE TE VERTETN,NUK DUA TE ME THONE QE DUHET TE JETOJE SERISHE,DESHIRA IME E VETME ESHTE,OH NUK E DI AS VETE KUSH ESHTE. Slide 15: JAM E KENAQUR TE NDIHEM JO E LUMTUR,ME DUKET GJEJA ME E DREJTE. Slide 16: TE BRAKTISESH NE VUAJTJE ESHTE EDHE NJE MENYRE PER TE NDIHMUAR VETEVETN Slide 17: KUJTESA BASHKON ATE QE FATI NDAN !!! Respekt nga Love

Add a comment

Related presentations

Related pages

”Ti ike”…. | Poezi Dashurie

Qielli i shpirtit tim ka thurur nje aureole malli rreth frymezimit te tij te vetem..... Sa do te donte qe pikersht kjo furi ndjenje te mos pershkonte fillesen
Read more

poezi dashurie ti ike - YouTube

poezi dashurie ti ike besi love. Subscribe Subscribed Unsubscribe 605 605. Loading ... Poezi dashurie ~~ Ne zemer te ruaj ~~ - Duration: 4:15.
Read more

poezi dashurie ti ike - YouTube

... youtube http://www.youtube.com/channel/UCTVMp5BVoDXFdwHfLR9BH5 ... poezi dashurie ti ike Offical Mc-Lindi. Subscribe Subscribed Unsubscribe ...
Read more

Ti Ike Ne Pranvere | Poezi Dashurie

Në prag të kësaj pranvere të sapo ardhur, ti u largove, befas, pa shkak, Pranvera e trishtuar, ndali lulëzimin, Zogjtë këngën e ndalën për pak.
Read more

DASHURIJA - Poezi Dashurie

ti me verberove Ta dhurova jeten Ti me ike bashk me te ... Nuk eshte edhe aq poezi dashurie Por poezi vuajtje por nje dashuri e madhe njekohesisht
Read more

Poezi dashurie - Facebook

Poezi dashurie. Community. Public Cancel Save Changes. See more of Poezi dashurie by logging into Facebook. Message this Page, learn about upcoming events ...
Read more

Poezi Dashurie te Ndryshme

Poezi Dashurie nga me te ndryshmet, Ketu do gjeni poezi dashurie te cilat do te ju lene pa fjale.
Read more

Poezi Dashurie - Poezi Dashurie Per Ty

Poezi dashurie nga me te ndryshmet, ne poezi dashurie per ty mund te dergoni poezit te shkruara nga ju dhe te lexoni pa fund..
Read more

Poezi Dashurie - infobigworld.com

Poezi Dashurie. 3533 "Nuk e dija sa e rendesishme ishe per mua deri ne momentin qe te humba" =>Mos Harro<= ... ti ike prej meje dhe shum me ke lendu
Read more