medkollagechernobil

33 %
67 %
Information about medkollagechernobil
Health & Medicine

Published on February 26, 2014

Author: serj3006

Source: slideshare.net

Description

Чорнобильський медичний коледж

 В 1954 році навчальний заклад отримав статус медичного училища  В 1986 році після аварії на Чорнобильській АЕС училище було евакуйоване в м. Яготин.  З 2005 року училище отримало назву Комунальний вищий навчальний заклад “Чорнобильське медичне училище”.  Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради "Чорнобильський медичний коледж" є правонаступником КВНЗ "Чорнобильське медичне училище", яке перейменоване відповідно до рішення Київської обласної ради від 28.11.2013 року №706-35-УІ.

КВНЗ КОР “Чорнобильський медичний коледж” здійснює підготовку фахівців за спеціальностями: • Лікувальна справа (ліцензований обсяг прийому 60 осіб) • Сестринська справа ( ліцензований обсяг прийому 60 осіб).

Абітурієнтам Для вступу в коледж подаються такі документи: - заява на ім'я директора; - атестат про повну загальну середню освіту; - сертифікати з укр. мови і літератури та біології або хімії; - ксерокопія паспорта (1,2,11 стор.); - 6 фотокарток розміром 3х4; - медична довідка ф. 086 У; - для юнаків військовий квиток або приписне свідоцтво (копія); - папка, 2 конверти; - ідентифікаційний код.

Відділення “Лікувальна справа” Кваліфікація “фельдшер” призначається для роботи у міських і сільських фельдшерськоакушерських пунктах, лікувальних установах. Термін навчання –3 роки.

Відділення “Лікувальна справа” Професійна діяльність фельдшера передбачає:  Організаційно – методичну роботу;  Надання невідкладної допомоги при гострих захворюваннях та нещасних випадках;  Надання долікарської лікувально–профілактичної допомоги;  Виконання лікарських призначень та догляд за хворими.

Відділення “Сестринська справа” Медичні сестри готуються для роботи у стаціонарних , поліклінічних, амбулаторних закладах Термін навчання – 3 роки

Відділення “Сестринська справа” Основними напрямками діяльності фахівців за спеціальністю “Сестринська справа” є:  організація і проведення догляду за пацієнтами;  участь у лікувально–діагностичному процесі;  виконання призначень лікаря;  надання невідкладної допомоги.

Навчально-матеріальна база коледжу Для організації навчального процесу в коледжі створена потужна, сучасна навчально-матеріальна база, яка складається з трьох корпусів, які розміщені на території Яготинської ЦРЛ.

Адміністративний корпус

Навчально-матеріальна база коледжу В медичному коледжі налагоджена співпраця з лікарями та пацієнтами, що підвищує результативність практичної підготовки майбутніх медичних працівників.

Навчально-матеріальна база коледжу В коледжі працюють 17 кабінетів доклінічної практики, 4 лабораторії , 7 лекційних аудиторій. Навчальні кімнати, оснащені сучасними тренажерами та інструментарієм, різноманітною навчальною та методичною літературою.

Лекційні аудиторії Аудиторії оснащені усіма необхідними навчально – методичними матеріалами для успішного оволодіння навчальними дисциплінами.

Кабінети доклінічної практики Заслуговують на увагу кабінети доклінічної практики з догляду за хворими, терапії, хірургії, акушерства та гінекології, які містять у своєму складі декілька спеціально обладнаних кімнат.

Кабінет догляду за хворими

Кабінет хірургії

Кабінет терапії

Кабінет педіатрії Кабінет епідеміології

Кабінет планування сім’ї У навчальній кімнаті У пологовому залі

Лабораторія анатомії та фізіології людини

Отримані знання та вміння студенти закріплюють у відділеннях Яготинської ЦРЛ під час безпосереднього спілкування з хворим. У терапевтичному відділенні В неврологічному відділенні

В жіночій консультації В реанімаційному відділенні

В травматологічному відділенні

У відділенні швидкої допомоги

Базами практичного навчання є: • • • • • • • Яготинська ЦРЛ; Переяслав-Хмельницька ЦРЛ Згурівська ЦРЛ; Бориспільська ЦРЛ; Березанська МЛ; Баришівська ЦРЛ; Український державний соціальний центр ветеранів війни с. Циблі

Березанська міська лікарня Згурівська ЦРЛ Бориспільська ЦРЛ Баришівська ЦРЛ Переяслав – Хмельницька ЦРЛ Яготинська ЦРЛ

Славні сторінки історії коледжу відображені в музеї, який був відкритий з нагоди 10-річниці аварії на ЧАЕС.

До послуг студентів: Читальний зал Бібліотека

Виховна робота в коледжі спрямована на розвиток творчої особистості медичного спеціаліста Студенти коледжу - активні учасники художньої самодіяльності

Цікаво і різнобічно проводяться вечори відпочинку, конкурси професійної майстерності, дні народних українських свят, КВК.

Великодне свято

Випускні вечори

Свято до Дня всіх закоханих

Зустріч з афганцями Зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни

Студентська рада Важливу роль в навчальновиховному процесі відіграють студентська рада та старостат, які беруть активну участь в організації студентського самоврядування та дозвілля студентів. Засідання студентської ради

Волонтерський загін «Милосердя» Вже більше 15 років в коледжі працює волонтерський загін «Милосердя», який веде роботу по пропаганді здорового способу життя, опікується пристарілими громадянами, інвалідами Великої Вітчизняної війни та дітьми – сиротами.

Акція “Молодь за здоровий спосіб життя”

Акція «Зроби своє місто красивим»

Великою популярністю серед студентської молоді користується спортивний клуб “Е С К У Л А П “

Участь в спортивних змаганнях, конкурсах, організації відпочинку на природі.

За період свого існування навчальний заклад підготував більше 5 тисяч фахівців для закладів охорони здоров’я. Наші випускники поповнили плеяду науковців, професорів, доцентів, організаторів охорони здоров’я, лікарів, медичних сестер, фельдшерів.

То ж запрошуємо вас поповнити ряди студентів Чорнобильського медичного коледжу!

Add a comment

Related presentations