Me ngjyra 1

50 %
50 %
Information about Me ngjyra 1
Books

Published on March 10, 2014

Author: algidamesiti

Source: slideshare.net

algitaanisafrymezimrinor@albaniaonline.com Intevista e drejtoreshes dhe kryredaktores Ne gazeten tone me kryetitull “FRYMEZIM RINOR” kemi te bejme me shume tituj te ndryshem dhe ato te cilat jane pergatitur nga une dhe qe me jane dukur me efikase persa i perket moshes sone jane :Adoleshenca nje prove psikike e veçante dhe disa nga veçorite e moshes duke mos perjashtuar ketu gjithçka rreth asaj qe ne e quajme adoleshence,por ajoqe e ben te mire nje adoleshent dhe çfare e shqeteson me teper gjendet tek faqja e dyte me shume shtjellim,duke pare te arsyeshme une kam pergatitur edhe kinematografine shqipetare nder vite dhe disa foto duke u njohur me mire me ate te cilen ne e quajme filmi shqipetar ajo e cila me pelqen me shume nga vetja dhe me te cilen vertet admirohem eshte se me pelqen te komentoj dhe kjo eshte nje nga faqet me te bukura te gazetes duke perzantuar veten me nje teme teper te rendesishme siç eshte edhe “Sa here... per me teper mund ta lexoni per mua eshte shume e bukur,me pas une kam marr nje interviste te vogel me aktoren tani me pjese e hollivudit Annahi e cila rrefen pak per te ecurit me taka te larta,dhe pjesmarrja ime ne kete gazete nuk kishte si te mos mbaronte me nje interviste te sportistit tone shqipetar siç eshte Lorik Cana nje intevise e cila jep informacion me te thelle per jeten e tij ne sport dhe me teper rreth jetes personale. Pergatiti Drejtoresha e Gazetes :Algita Mesiti Pershendetje!Une jam kryredaktorja e gazetes ne qofte se une jam thjesht kryeredaktorja nuk do te thote qe une nuk mund te marr pjese ne gazete jo sigurisht dhe me shume qejf patjeter temat te cilat une kam marre jane: thenie te mençura me te vertete une ne keto thenie po arrij te ndertoj edhe jeten time do te ishte shume bukur sikur edhe ju sebashku me ne te bashkoheshit dhe te lexonit me teper rreth asaj qe une e quaj bashkepunim,me pas kam dhene efektet e droges ne te cilat jane perfshire edhe shkaqet e saj ,por nje teme tjeter me te cilen une punova shume eshte edhe lenda e artit nje tjeter teme me e bukur rreth baletit,e me pas disa kuriozitete te ndryshme dhe ajo pjese e cila me pelqen mua ketu eshte se çfare fshihet pas ngjyrave nje teme me te vertet interesante sigurisht qe une sdo lija me nje ane edhe temen kryesore qe flitet pothuajse me shume keto muajt e fundit nje ese per 100 vjetorin e pavarsise dhe sigurisht do ta mbyllja me Selena Gomez me e adhuruara ne keto kohet e fundit nga moshatare te ndryshem. Pergatiti Kryeredaktorja e Gazetes:Anisa Sela

Add a comment

Related presentations

Related pages

Adrian Gaxha ft Floriani - Ngjyra e kuqe - The Red Color ...

Want to watch this again later? Sign in to add this video to a playlist. Adrian ft Floriani - Ngjyra e kuqe - The Color Red (Official Video) Buy ...
Read more

Ngjyra

... sidomos nëse ndonjë prej anëtarëve të familjes është i prekur me ... Goli i Xherdan Shaqirit ndaj Polonisë në 1/8-n e ... Portali Ngjyra ...
Read more

Bateri rikarikuse per cel, me ngjyra te ndryshme. - mirlir.com

Bateri rikarikuse per cel, me ngjyra te ndryshme. Çmimi: 1.400 Lek Detajet Postuar 8 shtator 12:18 Kategoria Elektronikë > Shtesa per telefon celulare
Read more

Pamje me ngjyra te Kosoves ne vitin 1944 - YouTube

Vizitat e Josip Broz Tito's në Kosovë -1950,1967,1979 .Edhe kjo eshte histori e jona - Duration: 19:02. TheOsmanlit 29,503 views
Read more

Ngjyra e kuqe lyrics + English translation (Version #1)

Translation of 'Ngjyra e kuqe' by Adrian Gaxha (Адријан Гаџа) from Albanian to English (Version #1)
Read more

Adrian Gaxha ft Floriani - Ngjyra e kuqe (Official Video ...

Romeo And Juliet Official Trailer 1 (2013) ... Gezuar me Sofijen -Dasma e djalit ... Ngjyra e kuqe (Official Video)
Read more

Multifunksional me ngjyra - rikon-ks.com

Multifunksional me ngjyra . RICOH MP C4503SP Optimise your office productivity with the MP C4503(A)SP. ... Displaying results 1-20 (of 29) < 1 | 2 >
Read more

Torte me ngjyra • Peshkuiarte.com

Torte ne menyre te lehte dhe te vecant per tu pregaditur. Udhezimet jane sipas fotografive Shpresoj se ju pelqen.
Read more

Download Program Me Ndreq Foto Pa Ngjra Edhe Me Ngjyra ...

Free program me ndreq foto pa ngjra edhe me ngjyra downloads - Collection of program me ndreq foto pa ngjra edhe me ngjyra freeware, shareware download ...
Read more

Ngjyra.com | Facebook

Ngjyra.com. 39,545 likes · 1,456 talking about this. Lajme me ngjyra. Facebook. Email or Phone: ... September 3 at 1:36pm ·
Read more