Horoskopi kinez

50 %
50 %
Information about Horoskopi kinez
Books

Published on March 10, 2014

Author: algidamesiti

Source: slideshare.net

Horoskopi Kinez Miu Bualli Tigri Lepuri Dragoi Gjarpri Kali Dhia Majmuni Gjeli Qeni Derri Miu ( 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008 ) Shume nga ju besojne pa te drejte qe viti 2011 do te jete nje vit ters. Por kjo nuk eshte e vertete. Ky vit do te jete i mbushur me lajme te mira dhe mundesi. Bualli ( 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009 ) Horoskopi i 2011 per ju thote qe do te keni marredhenie stabel dhe te lumtura. Partneret e bizneseve do te rriten ne karrieren e tyre. Tigri ( 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010 ) Viti 2011 per ju do te jete nje vit i mbushur me levizje. Do te perjetoni nje nderrim shtepie ose zyre. Ka edhe shume mundesi qe ju te udhetoni jashte shtetit per arsye biznesi ose kenaqesie. Lepuri ( 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011 ) Ju do te keni nje vit te mbare persa i perket marredhenieve romantike. Ju do te lulezoni persa i perket ceshtjeve te zemres. Ekziston mundesia qe shume nga ju do te martohen kete vit. Dragoi ( 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012 ) Ju do te shijoni nje marredhenie dashurie stabel dhe frutdhenese ne vitin 2011. Megjithate duhet te tregoheni te kujdesshem ne muajt Mars dhe Shtator pasi mund te sjellin torture te padukshme ne jeten tuaj. Gjarpri ( 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013 ) Keto persona do te marrin ndihme nga te tjeret pa ndonje komplikacion te papritur dhe per shkak te kesaj ata do te marrin rezultate frytdhenese pa u lodhur shume. 2011 nuk eshte vit shume i mire per ata persona qe duan te nisin nje marredhenie. Kali ( 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014 ) Parashikohet nje vit mjaft frytdhenes persa i perket te ardhurave financiare , sidomos ne gjashte mujorin e pare. Te lindurit e kesaj shenje qe kane lindur ne vjeshte ose ne dimer, pritet te kene me shume fat kete vit se ata te lindur ne pranvere ose ne vere. Delja ( 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015 ) Duket se ju vitin e ri 2011 do ta nisni me shume qejf dhe shume entuziazem. Beni mire, pasi ky parashikohet te jete nje vit i bukur dhe me te reja interesante sidomos per te lindurit ne muajt e veres. Majmuni ( 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016 ) Oportunitete dhe ushetime te shkurtra do te karakterizojne javet e fundit te vitit 2011, gjate te cilave do te kenaqeni shume. Gjeli ( 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017 ) Ky nuk do te jete nje nga vitet me te kendshem per ju. Qe ne muajt e pare te vitit ju presin disa probleme shendetesore. Jo probleme te medha, por gjithsesi shqetesuese. Qeni ( 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018 ) Ky vit i ri pritet te niset me lajme te mira per te linurit ne vere dhe ne dimer, qe ne muajin e pare te tij. Te linurit ne pranvere dhe ne vjeshte, lajmet e mira kete vit duhet t’i presin andej nga muaji shtator. Derri ( 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019 ) Mundohuni te mos jeni shume te hapur me te gjithe, pasi jo gjithkush ju do te miren. Kjo vlen me shume per te lindurit e stines se veres, pasi te linurit e stines se veres jane ata te cilet jane me te predispozuar per te qene me “llafazane”.

Add a comment

Related presentations

Related pages

Horoskopi kinez

To connect with Horoskopi kinez, sign up for Facebook today. Sign Up Log In. Horoskopi kinez. Community. Public Cancel Save Changes. Horoskopi kinez ...
Read more

Horoskopi kinez 2015 on Pinterest | Radios, Chinese Zodiac ...

Horoskopi Kinez 2014 - Shenja e gjashtë e Horoskopit kinez është Gjarpri, që në gjuhën kineze quhet "She". Ju i përkisni kësaj shenje nëse keni ...
Read more

Zodiaku Kinez - Bazohet ne ciklin e levizjes se Henes ...

Horokopi Kinez bazohet mbi bashkimin e dates se lindjes me nje cikel te vecante te kohes, e cila percaktohet nga levizjet e henes. Cdo cikel ka nje zgjatje ...
Read more

Binjaket - Horoskopi Shqip - Horoskopi Sot - Javor - Ditor ...

Gjeje shenjen tende ne horoskop! Nese nuk jeni te sigurt se cila shenje ju perket ne horoskop dhe gjithashtu ne horoskopin kinez atehere mund ta shikoni ketu.
Read more

Zbuloni kujt shenje i perkisni ne horoskopin Kinez! - Kohe ...

Zbuloni kujt shenje i perkisni ne horoskopin Kinez!, Ne horoskopin Kinez jane dymbedhjet shenja. Perkatesia tek shenjat, ndryshe nga horoskopi yjor, behet ...
Read more

Horoskopi kinez dhe maja (Albanian Edition): Nikolas ...

Horoskopi kinez dhe maja (Albanian Edition) [Nikolas Herceku] on Amazon.com. *FREE* shipping on qualifying offers. Zbuloni karakteristikat tuaja sipas ...
Read more

Horoskopi | Apollo - Latvijas ziņas, Jaunākās ziņas ...

Horoskopi; Horoskopi 2015. gada 1. oktobris. Iepriekšējā diena Šodiena. labākie jaunākie vecākie Lasi visus komentārus. jana Vakar, 13:46. 8 0.
Read more

Horoskopishqip.net - Horoskopi Shqip - Horoskopi Sot ...

The website with the homepage "Horoskopi Shqip" provides content on the pages Horoskopi Ditor, Horoskopi Kinez and Horoskopi Mujor.
Read more

Horoskopi ditor, javor, vjetor, kinez - horoskopi.ikub.al

Parashikimi I yjeve sipas shenjave te Horoskopit. Numerologji, shpjegim I endrrave dhe shume informacione te tjera rreth fatit
Read more

Horoskopi Kinez 2015 Te gjitha Shenjat | Just Gadgets

WEST COVINA, Calif., Jan. 2, 2015 /PRNewswire/ -- E FUN, the fifth largest tablet supplier in the U.S.*, is expanding its line of Nextbook Android tablets ...
Read more