BeeOffice. Twoje biuro, Twoja praca: sprawniej - od zaraz

50 %
50 %
Information about BeeOffice. Twoje biuro, Twoja praca: sprawniej - od zaraz
Business & Mgmt

Published on March 12, 2014

Author: BCC_Group

Source: slideshare.net

Description

Zobacz, jak możesz uzupełnić swój system IT.
Rozliczanie delegacji, plan urlopów, akceptacja kosztów, rezerwacje salek, firmowe who is who, rejestr firmowych urządzeń…Wybierz funkcje, na które czekają Twoi współpracownicy.

Czy pracownicy Twojej firmy zadają takie pytania? Ile mam jeszcze dni urlopu do wykorzystania? Która sala będzie wolna na jutrzejsze spotkanie z dostawcami? Czy mój wniosek o nowego laptopa został już zatwierdzony? Ile wynosi dieta przy wyjeździe do Holandii na 3 dni?

Czy menedżerowie w Twojej firmie zadają takie pytania? Ile km przejechał samochodem służbowym Kwiatkowski? Jakie wyposażenie ma przypisane Jan Kowalski? Ile godzin pracy mój zespół poświęcił na udział w projekcie? Jaka jest łączna wartość zakupów, które zatwierdziłem w tym miesiącu?

 Delegacje – akceptacje i rozliczanie  Wnioski urlopowe  Terminarz pracowników  Rezerwacje zasobów  Zapotrzebowania na zakupy  Rozliczanie paliwa w autach prywatnych i służbowych  Struktura organizacyjna firmy  Lista pracowników („who is who”)  Zarządzanie urządzeniami u pracowników  Zarządzanie licencjami na oprogramowanie  Rezerwacje podróży  Wnioski i działania kadrowe  Zarządzanie projektami Funkcje BeeOffice

 Prosta w obsłudze implementacja typowych procesów biurowych  Wygodne w użyciu, łatwe do wykorzystania  Automatyzacja czynności wcześniej wykonywanych mailowo i papierowo  Automatyczne liczenie diet, ryczałtów, kursów walut  Dane bezpieczne w Centrum Przetwarzania Danych Grupy BCC  24h / 7 dni w tygodniu  Bez długotrwałego wdrożenia, utrzymania i częstych aktualizacji – uruchomienie nawet w jeden dzień!  Elastyczny model licencyjny Dlaczego BeeOffice?

 Definiujesz strukturę organizacyjną i pracowników  Przekazujesz pracownikom instrukcję postępowania  Startujesz pilotażowo dla wybranej grupy pracowników  Startujesz produkcyjnie dla wszystkich pracowników Jak wystartować?

Potrzebujesz więcej informacji? Zapytaj nas! beeoffice@beeoffice.com www.beeoffice.com/standard

Add a comment

Related presentations

Related pages

BeeOffice. Twoje biuro, Twoja praca: sprawniej - od zaraz ...

1. BeeOffice: Twoje biuro, Twoja praca – sprawniej od zaraz ; 2. Czy pracownicy Twojej firmy ...
Read more

Dla małych firm - BeeOffice

Abonament już od 500 PLN na miesiąc ... Twoje biuro, Twoja praca: sprawniej ... Zobacz demo i przez 30 dni korzystaj z pełnej wersji BeeOffice za darmo.
Read more

Zdalny Sekretariat

Zdalny sekretariat dołączył do swojej oferty sprzedaż oraz wdrożenie systemu Beeoffice. http://www.beeoffice.com/ Twoje biuro, Twoja praca: sprawniej ...
Read more

Twoje biuro, Twoja praca: - Program do zarządzania biurem ...

Twoje biuro, Twoja praca: sprawniej - od zaraz. BoxOffice to dostępny przez WWW prosty program do prowadzenia codziennych spraw biura i zespołu.
Read more

BeeOffice - Rozwiązania - Oferta - SAP, ERP, SAP ERP ...

Twoje biuro, Twoja praca: sprawniej – od zaraz. ... Czym zajmuje się w tym miesiącu Miodowska z biura ... e-wnioski urlopowe w BeeOffice. Od grudnia ...
Read more

Nuty - Przyjaciel Od Zaraz - Documents

BeeOffice. Twoje biuro, Twoja praca: sprawniej - od zaraz Zobacz, jak możesz uzupełnić swój system IT. Rozliczanie delegacji, plan urlopów, akceptacja ...
Read more

Wybierz rozwiązania -

Twoje biuro, Twoja praca: sprawniej - od zaraz. ... BeeOffice to prosty, innowacyjny program do prowadzenia codziennych spraw biura i zespołu.
Read more

Pracuj.pl

Akceptuję regulamin w celu utworzenia bezpłatnego Konta Pracuj.pl Chcę otrzymywać od Grupy Pracuj S.A., spółek z nią powiązanych i podmiotów ...
Read more