Advanced web ranking guida e suksesit per biznesin tuaj on line

25 %
75 %
Information about Advanced web ranking guida e suksesit per biznesin tuaj on line
Education

Published on February 23, 2014

Author: erislocaj1

Source: slideshare.net

Description

Advanced web ranking Nje program i posacem per biznesin tuaj on-line.Nje program me te gjitha veglat qe mund tju duhen qe te shtoni autoritetin tuaj on-line! Sepse sekreti i biznesit tuaj ne tregun e internetit varet nga makinerite e kerkimit .Preferojeni kete program unik dhe biznesi juaj do te ngrihet ne maje te google dhe bing.Nje program i posacem per biznesin tuaj on-line.Nje program me te gjitha veglat qe mund tju duhen qe te shtoni autoritetin tuaj on-line! Sepse sekreti i biznesit tuaj ne tregun e internetit varet nga makinerite e kerkimit .Preferojeni kete program unik dhe biznesi juaj do te ngrihet ne maje te google dhe bing.Ju do te jeni te paret ne faqen e pare te google dhe bing prandaj mos u vononi .Zbrisni sot nje kopje te ketij programi dhe perdoreni per qellimin tuaj qe te shtoni rrymen e vizitoreve ne faqen tuaj te biznesit ose me mire ne cdo lloj faqeje qe keni deshire ta provoni kete program unik.Dhe dyfishoni rrymen e traffikut ne faqes ose blogun(Wordpress) tuaj o

ADV ANCED WEB RANKING Guida e suksesit per biznesin tuaj on line 1

N SI MUND TA ZBRISNI DHE BENI TUAJIN KETE PROGRAM! je program i posacem per biznesin tuaj on-line.Nje program me te gjitha veglat qe mund tju duhen qe te shtoni autoritetin tuaj on-line! Sepse sekreti i biznesit tuaj ne tregun e internetit varet nga makinerite e kerkimit .Preferojeni kete program unik dhe biznesi juaj do te ngrihet ne maje te google dhe bing.Ju do te jeni te paret ne faqen e pare te google dhe bing prandaj mos u vononi .Zbrisni sot nje kopje te ketij programi dhe perdoreni per qellimin tuaj qe te shtoni rrymen e vizitoreve ne faqen tuaj te biznesit ose me mire ne cdo lloj faqeje qe keni deshire ta provoni kete program unik.Dhe dyfishoni rrymen e traffikut ne faqes ose blogun(Wordpress) tuaj on-line pothuajse menjehere.E vetmja gje qe duhet te beni eshte te mesoni ta perdorni me lehtesi.E them kete se eshte nje program shume i lehte per tu mesuar. Jam i sigurte qe per nje jave e shumta do ta keni pervetesuar kete program.Thjesht duhet te ndiqni hapat dhe vidjot qe do ju paraqes me poshte ekskluzivisht per ju.Sepse une jam nje shqipetar qe jeton jashte shtetit dhe e ndjej vetem shume te gezuar kur shikoj vendin tim duke perparuar.Pra djem dhe vajza ky program eshte teper specjal per nevojat e nje njeriu prodhon web content dhe sidomos faqe web-i. Eshte nje program qe duhet ta keni ne arsenalin tuaj te pajisjeve per ti dhene trafik marramendes faqes tuaj on-line 2 K ete program muns ta zbrisni falas ne faqen zyrtare te kesaj kompanije!Duke klikuar ne adresen e meposhtme : Duke klikuar Advanced Web Ranking. Dhe ta provoni per 30 dite falas ne menyre qe te keni mundesi te gjykoni nese ky program e meriton ta blini apo jo!Ky program eshte teper i thjeshte per tu perdorur dhr ju ofron nje sere te kualifikuar sherbimesh si pershembull: Analize ne thellesi te standarteve qe u pershtaten algorithmit me te fundit te makinerive te kerkimit me te medhaja ne bote si oershembull Google - Bing dhe Yahoo.Te cilat mund tju dergojne nje rryme te madhe vizitoresh nese faqja juaj kualifikohet me shume linke neper drejtorite e faqeve te tjera neper web on-line. Dhe ktu eshte qe nderhyn ky program kaq i fuqishem dhe i zgjuar qe ju mbulon pothuajse ne te gjithe sektoret e posacme qe ta kryeni kete detyre automatikisht.Edhe madje duke marre analiza te plota per gjithcka qe ka lidhje me adresen e faqes tuaj.Misjoni i ketij programi eshte qe te optimizoje faqen tuaj sa me mire qe te komunikoje me paster me makinerite e kerkimit duke dhene si fryt nje rryme dhe trafik organik direkt nga makinerite e kerkimit .

SI FORMOJME NJE PROJEKT ME KETE PROGRAM Qe te fillojme ta perdorim kete program duhet te krinjojme nje projekt.Domethene projekt per faqen tone .Ose mund ta quani ndryshe edhe me emrin fushate,shume lehte mund ta konsideroni fushate sepse i ka te tera karakteristikat e nje fushate .E verteta eshte se do punojme ne nje faqe interneti me qellim qe te shtojme vleren e kesa faqje dhe gjithashtu trafikun.Sepse rezultati final eshte trafiku qe do arrime te sjellim ne faqen tone qe perpunojme.Pasi ta keni shakarkuar dhe installuar programin.Klikoni mbi ikonen e programit ne desktop dhe automatikisht si cdo program do te hapet per te filluar funksjonin. Hapi i pare qe kryejme eshte te krijojme nje projekt per faqen tone ne menyre qe te kemi mundesi te marrim te dhenat online ne menyre direkte nga interneti.Pra qe te fillojme projektin ne menyre te rregullt. Ne butonin qe thote <project> klikoni dhe do keni disa alternativa te ndryshme te cilat do ti lexoni dhe vete.Por per ne me e rendesishmja eshte <manage projects> sepse ai eshte hapi i pare qe duhet te ndiqni per te krijuar nje projekt te posaqem per faqen tuaj te web-it.Pra duhet te klikoni mbi butonin sic tregohet ne figuren me siper.Duke klikuar me hapat e treguara me pare. 3

Dhe perseri automatikisht programi do te shkarkoje ne menyre automatike te gjitha fjalet kyqe qe keni vendosur ne trungun e faqes tuaj per makinerite e kerkimit ne menure qe te specifikone se per c faqe behet fjale ne realitet. <meta name=”keywords” content=”meta, name, keywords, meta tags,”>.Te cilat duhet ti korrigjoni dhe ju nga nje here.Sepse programi shkarkon edhe titullin e faqen bashke me stop words etj. Mbasi te klikoni ne butonin <next> do hapet nje dritare tjeter ne komjuterin tuaj qe thote (zgjidhni makinerite e kerkimit).Domethene duhet te zgjedhni makinerite qe keni ju ne shenjester te shenoni suksesin tuaj .Mund te perdorni sa makineri kerkimi deshironi ju.Ne listen e Advanced Web Ranking keni nnje liste shume te madhe makinerishe.Pra keni shume alternativa por ju po deshiruat zgjidhni vetem ato kryesoret dhe ne vazhdim klikoni mbi butonin <next> qe te vazhdoni me hapat e integrimit te plote te projektit tuaj. 4

Pasi te kryeni hapat e meparshem e te klikoni butonin next .Nje dritare e re do hapet perseri ne ekranin tuaj.Dhe pothuajse arritem ne fund te konfiguracionit te parametrave te informacjonit qe ursherojme programin te na jape.Tani ne kete hap e vetmja gje eshte te japesh nje emer projektit tend qe te jesh ne gjendje ta identifikosh ne qofte se keni me shume se nje faqe web-i.Pra ne kete program ska limit fare. Dhe po te deshironi kontrolli total i pare do te behet automatikisht nga programi vete.Domethene do vazhdoje te mbledhe informacjone nga web-i duke mbledhur te dhena te plota mbi faqen tuaj, qe tju tregoje me saktesi te plote se ne c gjendje gjendet faqja juaj.Dhe ne c vend kualifikimi keni arritur deri tani. Qe te vazhdoni me hapat me tutje pasi ti keni dhene emer projektit thjesht klikoni butonin next. Automatikisht programi do filloje duke mbledhur te dhena dhe informacjone direkte nga arkivat e makinerive te kerkimit.Ky proces mund te zgjase per disa minuta ose jo me teper se nje ore.Sigurisht qe kjo mvaret nga fuqia dhe shpejtesia e lidhjes on-line qe ju dispononi.Por ky proces fillestar eshte i domosdoshem per arsye qe programi te dije se ne c’pike gjendeni deri tani.Pastaj ne vazhdim e tutje do tju tregoje ne cfare vendi ose pozicjoni e kane te kualifikuar faqen tuaj makinerite e kerkimit.Ky informacjon eshte me se i domosdoshem per biznesin tuaj on-line.Sepse ne kete menyre e jeni ne dijeni me saktesi te plote per cdo lloj aksioni kryhet mbi faqen tuaj.Dhe mbi te gjitha ju jepet mundesia gjithashtu te beni nje plan per strategjine qe ju konsideroni me efektive per te promotuar faqen tuaj akoma me plotesisht on-line. 5

P CILAT JANE VIRTYTET DHE FUNKSJONET E AWR o ta shikojme me vemendje kete program (seo).Do kuprojme qe eshte nje program teper i fuqishem per seo on-page optimizim!Sepse ka funksjone unike qe jane teper precize dhe ultra funksjonale. Domethene ky program te jep nje ikone te plote per pothouajse gjothcka mbi faqen tuaj.Ky program te jep sy mbi shifrat, levizjen dhe trafikun qe keni cdo dite na faqen tuaj.Gjithashtu kur formoni nje faqe web duhet te formoni eshe paraqitjen a asaj adrese ne mediat socjale si psh: Facebook, twitter, Tumblr etj. Por eshe ne kete sektor Advanced Web Ranking eshte i pajisur me funksjonet e duhura.Ne menyre qe jo vetem te kontrolloje faqet tuaja te web-it por eshe levizjen qe keni ne faqen e Facebbo ose twitter qe i perket asaj adrese biznesi qe ju keni publikuar on-line.Dua tju paraqes nje shembull .Le te supozojme se keni bere nje faqe interneti me emrin www.computersoftware.com.Kjo adrese qe te pershatet me pretendimet e kohes edhe sic eshte ne mode sot per faqet serjoze.Gjithmone kane edhe prezence ne mediat socjale per kete fjale kyqe.Dhe ne rastin tone eshte fjala kyqe <computer software>.Pra domethene qe te jemi me te suksesshem ose te pakten suksesin ta kemi si objektiv.Duhet patjeter te formoni dhe nje Faqe Facebook me emrin <computer software>.Gjithashtu eshnje nje profil Twitter me fjalekyqin <computer software> ne menyre qe kete fjale kyqe ta kesh te dominuar ne sa me shume sektore te kesh mundesi. Dhe ne vazhdim e tutje kjo fjale kyqe te te sjelle trafik ne faqen tende.Duke lidhur adresen e Facebook dhe Twitter me faqen tuaj nepermjet nje linku!I cili kerkohet dhe nga mediat socjale kur te formosh faqen ose profilin.Dhe ky link eshte nje faktor shume i rendesishem per faqen tuaj eshe ne kualifimet nga makinerite e kerkimit.Sepse nje link i tille i jep imunitet dhe fuqi faqes tuaj te web-it.Ne fakt cdo link qe Google zbulon ne web dhe ai link eshte i adreses tuaj.Google kete e perkthen ne vlere ne favorin tuaj.Eshte njesoj sikur tju jepte nje vote me teper dikush.Google dhe makinerite e medhaja te kerkimit kete lloj linku e quajne <Backlink>.Link rendesie.Link qe shenon pike ne faqen tuaj.Nje link qe ju nderlidh ne zingjirin e madh te web-it duku ju dhene me teper fame trafik dhe imunitet ne sy te makinerive te kerkimit edhe njerezve. Prandaj ekzistojne firma te medha dhe serjoze qe merren me matjen dhe shifrat e ketyre links.Advanced web ranking eshte ne gjendje te inentifikoje keto links ne menyre te persosur dhe precize. Dhe madje duke komunikuar me kompanine me te madhe te eksperteve ne kete fushe.Me kompanine qe eshte me e fuqishmja per kete lloj analizash seomoz.Advanced web ranking komunikon drejt per sdrejt ne cdo moment me kete kompani nepermjet nje celesi api.I cili ju jep mundesine ne cdo fund muaji ti keni shifrat precize ne dispozicjonin tuaj ne cdo momont qe deshironi ti kontrolloni plotesishtqe te jeni ne cdo moment te mire informuar.Duke patur idene e shifrave dhe levizjeve qe realizohen ne faqen tuaj ose kundrejt faqe tuaj. 6

AWR KERKIMI PER FJALEKYQE Gjithashtu advanced web ranking ka nje vegel shume te perparuar per kerkimin e fjalekyqeve on-line.Dhe eshte ne gjendje te identifikoje me jijera fjalekyqe.Ky proogram ka avantazhet me te perparuara ne fushen e eksplorimit.Vegla e fjalekyqeve eshte pothuajse e njejte me ate qe ekzistonte dikur ne Google Adwords. Dhe akoma me e perparuan ne kete fushe.Shikoni forografine me poshte qe te merrni nje ikone te sakte. AWR ANALIZAT NGA MEDJAT SOCIALE Ne Advanced web ranking ju keni mindesine te merrni te shena nga faqet e medjave socjale te cilat ju perfaqesoni.Dhe fale kesaj teknollogjie ju keni mundesi te keni nje informacjon te plote mbi aktivitetin socjal .Domethene pershembull ne facebook pelqimet, shperndarjet etj.Kjo gje e shte e mundshme me AWR. 7

Add a comment

Related presentations

Related pages

AdvancED |

Stay up to date with AdvancED’s trainings, workshops, conferences, webinars and online courses. ...
Read more

ArduinoCommander - Android Apps on Google Play

Shop Google Play on the web. ... Translate ArduinoCommander UI into your native language: ... Advanced features:
Read more

Faqet më të vizituara në Shqipëri - YouTube

Faqet më të vizituara në Shqipëri ,Ueb faqet më të vizituara në botë sipas vendeve ,faqet e internetit, interneti, web faqet
Read more

Roma Tre University - Wikipedia, the free encyclopedia

Roma Tre University [5] ... and documentation services which are available on line; ... of 11.000 universities in the World Web Ranking of 4ICU ...
Read more

Ideas and Advice for Small Businesses | Small Business Advisor

A majority of small business owners who plan to vote in the Republican primaries and caucuses will vote for Donald Trump, ... Get a Web Site.
Read more

Meta Tags in WordPress « WordPress Codex

Meta Tags in WordPress. ... Below this line you can add your meta tags. ... Google does not use the keywords meta tag in web ranking;
Read more

Welcome to pfSense.org - Home of the Open Source Firewall ...

Open Source Security We make network security easy. With thousands of enterprises using pfSense® software, it is rapidly becoming the world's most popular ...
Read more

Learn SEO and Social Media - Moz

Learn SEO Broaden your ... webinars and more. Advance your ... This 25 step master guide gives you a basic SEO blueprint to ranking your ...
Read more