вовчокмоя україна

54 %
46 %
Information about вовчокмоя україна

Published on March 11, 2014

Author: girenkomaria

Source: slideshare.net

Немирівський Будинок дитячої та юнацької творчості Творча робота “Моя Україна (карта оригамі)” Робота Мусійчук Марії вихованки гуртка “Оригамі” Керівник: Задачіна Тетяна Василівна

Буває, часом сліпну від краси. Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,– оці степи, це небо, ці ліси, усе так гарно, чисто, незрадливо, усе як є – дорога, явори, усе моє, все зветься – Україна. Така краса, висока і нетлінна, що хоч спинись і з Богом говори… (Ліна Костенко)

Є на світі моя країна, найчарівніша, як перлина. В моїм серці вона єдина. Це моя Україна Я щаслива від того, що народилася і живу саме в Україні. Я люблю рідну землю за її неосяжні, красиві і безмежні простори. Вийдеш в поле, і очі не можеш відірвати від справжнього моря зрілого жита, яке стоїть, наче непідступні стіни. Увійдеш в це жито, і ти майже ховаєшся серед його колосків. І тільки синє небо стає твоїм дороговказом. Така краса милує і заворожує мою душу.

Тому й не дивно, що безліч майстрів, натхненні цією красою, творили оригінальні карти України: картини, малюнки, вишивки, тематичні зображення, квіткові та інші композиції, і навіть кондитерські вироби!

Я вирішила створити карту України за власним задумом в техніці модульного оригамі. Деталі карти – трикутні модулі, складені з прямокутників, отриманих поділом А4 на 32 рівних частини. Технологія виготовлення виробу нескладна, але робота вимагає креативності, наполегливості та терпіння. Я не мала жодних схем – лише карта України перед очима та моє натхнення; В пригоді стали вміння малювати та вишивати (тільки замість ниток, бісеру та олівців у мене були модулі.

Ось так поступово з'являлася моя карта:

Моя Україна – справжня квітка. Як і всі, я з хвилюванням переживаю ці нелегкі для нашої держави часи. Ось і виникла у мене ідея довершити свою карту надписом…

По завершенні роботи я підрахувала кількість модулів: Жовтих – 988; Блакитних – 1182; Зелених – 252; Світло-зелених – 1156; Білих – 52; Всього – 3630 модулів (30 рядів по 62 модулі та 30 рядів по 59).

Проект “Моя Україна” завершено. Маю надію, що своєю копіткою працею я зробила бодай крихітний внесок у зміцнення національної свідомості наших громадян…

Add a comment