Здоровий спосіб життя

53 %
47 %
Information about Здоровий спосіб життя
Books

Published on March 23, 2014

Author: kollshik

Source: slideshare.net

ЗдоровийЗдоровий спосіб життяспосіб життя

Правила здоровогоПравила здорового способу життяспособу життя • Дотримання режиму дняДотримання режиму дня • Особиста гігієнаОсобиста гігієна • Здорове харчуванняЗдорове харчування • СпортСпорт • ЗагартовуванняЗагартовування • Відсутність шкідливих звичокВідсутність шкідливих звичок

РежимРежим днядня Я раненько прокидаюсь,Я раненько прокидаюсь, Біля ліжка потягаюсь,Біля ліжка потягаюсь, Йду й водицею вмиваюсь,Йду й водицею вмиваюсь, Рушничком я утираюсь,Рушничком я утираюсь, А тоді роблю зарядку,А тоді роблю зарядку, Різні вправи по порядку.Різні вправи по порядку. Один, два, три, чотири –Один, два, три, чотири – Всі хвороби відступилиВсі хвороби відступили

Особиста гігієнаОсобиста гігієна Ой, як смачно пахне мило Ой, як смачно пахне мило  справжньою суничкою! справжньою суничкою!  Мало я його не з’їла, Мало я його не з’їла,  як вмивала личко! як вмивала личко!  Кожен у світі знає чітко - Кожен у світі знає чітко -  Зуби треба чистити - щіткою!Зуби треба чистити - щіткою! Але - не чисти зуби ваксою, Але - не чисти зуби ваксою,  Зуби треба чистити - пастою!Зуби треба чистити - пастою! Будь розумниця, дитинко,іздоров’я бережи.Будь розумниця, дитинко,іздоров’я бережи. У кишені май хустинкуУ кишені май хустинку Й слів поганих не кажи.Й слів поганих не кажи. Руки з милом мий щоденноРуки з милом мий щоденно Після гри і до їди.Після гри і до їди. Та життя сприймай натхненно,Та життя сприймай натхненно, Будь здоровою завжди!Будь здоровою завжди!

Правильне харчуванняПравильне харчування Де ховаються вітаміни?Де ховаються вітаміни? В фруктах, ягодах, дитино,В фруктах, ягодах, дитино, причаїлись вітаміни:причаїлись вітаміни: у малині, у суниці,у малині, у суниці, у смородині, чорниці.у смородині, чорниці. Ми з’їмо оті суниці,Ми з’їмо оті суниці, і малину, і чорниці,і малину, і чорниці, ще й смородину, порічки,ще й смородину, порічки, щоб рум’яні мати щічки.щоб рум’яні мати щічки.

CCпортпорт Праця, піт і тренування. Праця, піт і тренування.  Підсумовує старання Підсумовує старання  новий світовий рекорд. новий світовий рекорд.  То ж приймай вітання,То ж приймай вітання, СПОРТ!СПОРТ!

ЗагартовуванняЗагартовування Якщо сильним хочеш бути, про хвороби всі забути, вартоЯкщо сильним хочеш бути, про хвороби всі забути, варто змалку гартуватись, про здоров’я піклуватись!  змалку гартуватись, про здоров’я піклуватись!   Не лінуйся обливатись, рушниками обтиратись,Не лінуйся обливатись, рушниками обтиратись, обливатись, обтиратись, про здоров’я піклуватись!обливатись, обтиратись, про здоров’я піклуватись! На повітрі слід бувати, тепле сонечко вітати,На повітрі слід бувати, тепле сонечко вітати, засмагати, гартуватись, про здоров’я піклуватисзасмагати, гартуватись, про здоров’я піклуватисьь!!

СтережисьСтережись шкідливих звичокшкідливих звичок • Шкідливі звички різними бувають,Шкідливі звички різними бувають, Багато їх люди вживають, ТоБагато їх люди вживають, То цигарки палять, то горілку п"ють, Тоцигарки палять, то горілку п"ють, То наркотики вживають......всі тривогунаркотики вживають......всі тривогу б"ють.б"ють.

Головне — здоровим бути —Головне — здоровим бути — Це потрібно всім збагнути!Це потрібно всім збагнути! Бо як є здоров’я й сила,Бо як є здоров’я й сила, То весь світ людині милий.То весь світ людині милий. Й думка в неї веселенька,Й думка в неї веселенька, І тоді вона жвавенька.І тоді вона жвавенька. Все їй хочеться робити,Все їй хочеться робити, І сміятись, і радіти.І сміятись, і радіти. А як тільки захворіє —А як тільки захворіє — Зразу й сонечко тускніє.Зразу й сонечко тускніє. Тому це запам’ятайТому це запам’ятай Й про своє здоров’я — дбай!Й про своє здоров’я — дбай! •

Бажаємо міцного здоровБажаємо міцного здоров ’’я!я!

Add a comment

Related presentations

Related pages

www.epochtimes.com.ua

Hier sollte eine Beschreibung angezeigt werden, diese Seite lässt dies jedoch nicht zu.
Read more

Здоровий спосіб життя

Отже, здоровий сон - це спокійний, глибокий і безперервний процес. Природно для ...
Read more

Здоровий спосіб життя - Спорт - це сила

Здоровий спосіб життя – це набагато глибше поняття, це стиль життя і мислення.
Read more

Здоровий спосіб життя | Інсайт

Благодійний фонд «Інсайт», є обласною благодійною організацією, який діє на ...
Read more

Здоровий спосіб життя - hvylynka

20 листопада 2010 року в ТРЦ King Cross Leopolis відбулось нагородження районного етапу Кубку ...
Read more

Здоровий спосіб життя — Вікіпедія

Здоровий спосіб життя — це спосіб життя окремої людини, спрямований на профілактику ...
Read more

Здоровий спосіб життя - pozaklasno.com

Здоровий спосіб життя - спосіб життя людини, спрямований на профілактику хвороб і ...
Read more

ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ - YouTube

14 фактів про здоров’я людини та стимул до здорового способу життя - Duration: 2:43. ...
Read more

Здоровий спосіб життя - ua-referat.com

Проблема формування здорового способу життя учнів та її нормативно правова база.
Read more

Здоровий Спосіб Життя - facebook.com

Здоровий Спосіб Життя. 468 likes. Повністю присвячений здоровю та способам його ...
Read more