презентація турист

67 %
33 %
Information about презентація турист

Published on January 5, 2017

Author: ssuserfbc49e

Source: slideshare.net

1. Учениці 10-А класу Криворізької гімназії № 127

2. Міжнародний туризм — це подорож особи за межі постійного місця проживання, що включає перетин кордону та здійснюється на термін від одної доби до року з пізнавльною, відпочинковою, оздоровчою чи іншою метою, без здійснення оплачувальної діяльності в місці тимчасового перебування.

3. Залежно від мети подорожі туризм поділяють на такі види: - спортивний; - пізнавальний (екскурсійний); -діловий; - любительський (мисливський, рибальський); -релігійний; - рекреаційний; - реабілітаційний; - професійно-прикладний; - учбовий; - краєзнавчий; -пригодницький; - експедиційний; - комерційний; - комбінований; - культурно-освітній; - лікувально-оздоровчий; - екологічний (зелений), тощо.

4. Так, спортивний туризм має за мету спортивне удосконалення в подоланні природних перешкод. Це означає удосконалення всього комплексу знань, умінь і навичок, фізичної підготовленості, необхідних для безпечного пересування людини по місцевості. Для реалізації спортивної мети здійснюють подорожі, насичені природними перешкодами, що дає змогу класифікувати їх як спортивні походи. За участь у спортивних походах можуть присуджуватися спортивні розряди і звання.

5. Пізнавальний туризм проводиться з метою розширення знань та уявлень щодо тих чи інших об'єктів, пам'яток соціального та природного змісту. Діловий туризм передбачає здійснення турів, в процесі яких вирішуються комерційні справи: подорожі на конференції, симпозіуми, виставки тощо.

6. Ринок оздоровчого туризму досить широкий і тісно пов'язаний з використанням рекреаційних ресурсів. Потреби і погляди клієнтів на оздоровчий туризм значно відрізняються один від одного. Для одних це відпочинок з обов'язковим профілактичним лікуванням (водо- і грязелікування, мінеральні води тощо), для інших – просто відпочинок на природі або активний спосіб життя. Програми таких турів дуже різноманітні, але існують загальні специфічні вимоги до їх організації. Реалізація ж, як правило, відбувається не в цілому по групах, а індивідуально. Програми цих турів будуються з урахуванням того, що приблизно:'половину масиву часу необхідно витрачати на лікувально- оздоровчі процедури або заняття. Всі інші заходи мають додатковий або супутній характер.

7. Найбільш відвідувані країни світу На первой позиции – Франция. Посещаемость: 76,8 млн. туристов. Франция имеет огромное количество известных всему миру музеев и архитектурных памятников: Эйфелева башня, Лувр, замки Луары, виноделие в Бордо. На втором месте - Китай. Посещаемость: 55,7 млн. туристов. Страна также популярна и в туристическом направлении, где во время путешествий можно посетить старые города, исторические места, а также попробовать экзотические блюда. Третью позицию занимает Испания. Посещаемость: 52,7 млн. туристов. Испания всегда привлекала на свои великолепные пляжи большое количество туристов. Не менее привлекательными являются и другие районы страны: Барселону, исторические города Кастилии и Андалузии.

8. Великобритания на восьмом месте с посещаемостью в 28,1 млн. туристов. Хотя Великобритания привлекает меньше туристов по сравнению с Италией, в ней есть что посмотреть, не исключая сельскую Англию, береговую линию Уэльса, разнообразный ландшафт Шотландии. Не стоит забывать о самом Лондоне, который является миниатюрным миром. За Великобританией следует Германия. Посещаемость: 26,9 млн. туристов. Германия, исходя из данных Всемирной организации по туризму, на развитие этого направления тратит больше всех среди других стран мира. Наиболее привлекательным для туристов признан - Мюнхенский Oktoberfest. Не менее привлекательными являются Франкфурт и Берлин. Малайзия замыкает 10 самых посещаемых стран мира. Ежегодно эту страну посещают 24,6 млн. Больше всего иностранных гостей привлекает Куала-Лумпур, столица Малайзии, джунгли Борнео и роскошное морское побережье в Теренгану.

9. Далее следует Италия с посещаемостью в 43,6 млн. туристов. В Италии есть места, которые нельзя оставить без внимания: древние площади Рима, романтические каналы Венеции, желтые пляжи Амальфи. На пятой позиции – Турция. Посещаемость: 27 млн. туристов. Турция является столь популярной благодаря своей своеобразной культуре, разнообразной природе, многовековым традициям. На шестом месте – Мексика. Посещаемость: 22,4 млн. туристов. Километр за километром бирюзовых пляжей мексиканского полуострова Юкатан привлекают множество туристов ежегодно. Специально для привлечения иностранных гостей была построена Ривьера-Майа туристический рай. Седьмая позиция за США. Посещаемость: 59,7 млн. туристов. Соединенные Штаты занимает территорию в 9,5 млн. кв. км, расположившись от Калифорнии к Нью-Йорку.

Add a comment