звіт про проведення тижня хімії

50 %
50 %
Information about звіт про проведення тижня хімії

Published on June 13, 2016

Author: novoarhnvk1

Source: slideshare.net

1. Звіт про проведення тижня хімії, біології, екології Однією з умов широкого ознайомлення учнів з розвитком та досягненнями біології, екології , хімії, реалізацією природничої освіти є єдність класної, позакласної і позаурочної роботи. Серед перечислених форм саме позакласна робота базується на основі інтересу і самодіяльності школярів, краще сприяє розвитку їх творчих здібностей Згідно річного плану роботи школи та з метою розвитку творчих здібностей учнів, у школі з 16.05.2015 – 20.05.2015проводився Тиждень хімії, біології та екології.. Мета: активізувати роботу вчителів біології, хімії, ознайомитись з активними формами роботи, ти методики викладання, проведення цікавих нестандартних уроків, застосування інноваційних методів і технологій навчання, висвітлення кращого досвіду вчителів, зацікавити і спонукати дітей до вивчення предметів природничого циклу. Тиждень хімії в школі надає можливість вийти за межі стандартного уроку і сконцентрувати увагу на основних теоретичних та прикладних питаннях усього шкільного курсу. Протягом тижня хімії учні мають можливість перевірити свої знання та поглибити їх , не менш важливою є можливість розвитку навиків спілкування учнів при групових формах роботи . Школярі вчаться працювати в команді та контролювати свою поведінку одночасно з активізацією творчого потенціалу.

2. Розпочався Тиждень в понеділок зі знайомства з планом роботи. Також в цей день була організована виставка стіннівок, де взяли участь всі класні колективи..Конкурс шкільних буклетів на тему "Чому ми повинні сказати "ні" алкоголю, тютюнопалінню та іншим наркотичним речовинам?" не залишив байдужим нікого у зв'язку із геополітичною проблемою даних хімічних речовин. Цікавою та пізнавальною для школарів стала виставка літератури "Книга – твій найкращий помічник". Молодші школярі знайомилися з цікавинками природничих наук під час перегляду мультиплікаційного фільму «Кролик – хімік», «Тіла та речовини навколо нас», «Цікава біологія». Також учні старших класів для молодших школярів протягом тижня проводили п'ятихвилинки «На хімічній хвилі», метою яких було ознайомити дітей з наукою хімією та її роллю в житті людини. Жулай Юлія ознайомила з результатами проектної роботи з теми «Охорона водойм» Воронкова Юлія презентувала результати дослідження з теми : «Етиловий спирт та його використання .Згубна дія алкоголю на організм людини». Колеснікова Анна проаналізувала значення розчинів у житті людини

3. Діти люблять гратися. Тому з радістю учні 7-9-их класів узяли участь в інтелектуальних іграх природничого циклу під назвою "Шерлок -хімік ", «Мандрівка королівством «Хімія», «Найрозумніший в світі хімії».

4. З метою формування стійкого пізнавального інтересу до природничих наук для учнів 7-8 класів було проведено засідання розважальної хімічної лабораторії «Хімія – чарівний світ метаморфоз», та науково –хімічне шоу «Трюки науки». Старшокласники, які стоять на порозі обрання професії, із цікавістю переглянули презентації, наукові та науково-популярні фільми на тему «100 великих відкриттів. Хімія»" та взяли активну участь в проведенні усного журналу «Моя професія - хімік» .

5. В рамках тижня відбулася звітна конференція учнів – членів секцій хімії та біології учнівського наукового товариства «Інтелект», де діти мали змогу продемонструвати результати своєї діяльності за рік, що викликало великий інтерес у учнів 6-11 класів. Загалом, тиждень був насиченим, цікавим, пізнавальним. Найактивніші учасники були нагороджені Грамотами, Подяками та гарними оцінками.

Add a comment