Щоденна Продуктивніть

50 %
50 %
Information about Щоденна Продуктивніть
Books

Published on March 17, 2014

Author: generalstargazer

Source: slideshare.net

Description

"Everyday Productivity" by Roman Pylypchuk in Ukrainian.
https://twitter.com/romanpylypchuk

Щоденна продуктивність Автор Роман Пилипчук © 2014. All rights reserved Останні зміни – 17 березня 2014 р. Славіку День – це унікальна можливість Наступивший день – унікальна супер-цінна можливість для життя. У мене є вибір – використати її по максимуму або безповоротно втратити можливості і час. Змінити майбутнє можна лише в теперішньому. Сам по собі завтра завтрашній день не зміниться. Відкладати життя, прогрес на завтра – значить втрачати їх сьогодні. Втрачати сьогоднішній день і те, що могло б статися сьогодні. Щоб врятувати життя іноді слід плити проти течії, а НЕ продовжувати тонути. Цінність секунд День складається із секунд. Якщо діяти оптимально, за 10-20 хв можна зробити більший крок вперед, ніж за місяць. Боротися треба за кожну, її максимальне, ефективне використання, бо із таких секунд, десяти-хвилинок – обмеженої їх кількості - складається день. Кількість секунд скінченна, обмежена, далеко не максимальна. Час збігає миттєво. За 10 хв можна зробити: - Ремонт пристрою, меблів, іншого - Побути з близькими. - Полікувати ліками, травами, лампою, уколами. - Прочитати щось нове і цікаве. - Почитати новини. - Нараду. - Приготувати тісто, яєчню, салат, інше. - Послухати 2-і шедевральні пісні. - Самовідновлення. - Зарядку. - Підмітання, миття підлоги. - Прибирання. - Бекап. - Порядок на вінтах. - Звільнити місце на камерах. - Поставити одяг на прання. - Побритися, почистити зуби, помитися. - Написати звіт за день. - Зібратися і вийти із дому. Час – це можливості. Вільний час – великі можливості. Якщо зявляється вільний час – слід дуже відповідально ставитися до його використання. Не втрачати, а максимально використовувати його. Отримувати те, що хочеш і вибрав, а не щось інше Для цього слід перевіряти відповідність діяльності та планів бажаним цілям, а поставлених цілей – цінностям, бажанням, інтересам, вимогам реальності.

Ранок Зранку виникає іллюзія «цілого дня попереду», але секунди втікають дуже швидко, непомітно, як вода скрізь пальці. Не помітиш, як ранок – втрачено. Потім – день, потім – вечір. Ранок – третина дня, дуже відповідальна пора – фундамент успішно проведеного дня, бо тут закладується режим дня, планування дня, зарядка, саморегуляція, самомотивація. Зранку може бути розслабленість, слабкий тонус, потакання бажанням, іннертність, немотивованість, недисциплінованість. Неготовність до зовнішнього деструктиву. Часто ці речі можуть стати пастками, які ведуть до втрати третини або й цілого дня. Зранку треба обов’язкова сильна рішучість і воля, щоб їх подолати та створити продуктивний день. План на день Згідно з правилом 2-х етапів для того, щоб ефективно провести день – слід мати спочатку ефективний план на день. Про який дійсно оптимально проведений день можна говорити, якщо не виходить зробити план на день, який буде відповідати усім вимогам? Мета-цілі дня – головні цілі, реалізації яких буде присвячено цей день – основа створення плану. Вони мають бути поставлені в першу чергу й обов’язково. Це перший етап в плануванні дня. Як в магазині розподіляється наявна сума грошей на ряд оптимальних покупок, так і час слід точно та збалансовано розподіляти між оптимальними завданнями. План на день має бути записаним, щоб захистити продуктивність від дезорганізації. Бажано конфіденціально. Принцип вибору наступного завдання «Спочатку найважливіше, далі – найважче, потім – усе інше» Максимальна ефективність в усіх цілях та діях Будь-яку роботу можна виконувати з різною ефективністю. Неефективна реалізація приводить до необовязкових втрат ресурсів. Якщо хочеш економити час та сили – роби кожне поточне завдання з максимальною ефективністю. Режим дня Обовязковий фундамент продуктивності, репутації, соціальної ефективності та здоров’я. Строго встановлені початок і тривалість для певних завдань Строге резервування часу застосовується з певною метою. Якщо вирішено, що краще всього готувати 1 год починаючи із 16.30, а лягати спати в 22.00, до 7.00, то кращих варіантів не існує. І відхід від цих норм – шкода для продуктивності. Організовані записи Внутрішня дезорганізованість компенсується організованими записами. Ручки і паперу або електронних їх аналогів достатньо. Крім того записавши щось, ми декларуємо серйозність своїх намірів стосовно цього (не буду я ж витрачати час на запис того, що неважливо для мене?) , затверджуємо це. Якщо не знаєш, що робити – роби план Це змусить оцінювати вимоги реальності, ставити цілі, т.п. Якість харчування визначає продуктивність Якість їжі та води, їх достатність, регулярність, оптимальність суттєво впливає на продуктивність. Краще потерпіти голод, ніж вживати шкідливі продукти. Краще витрачати ресури на збереження та захист здоров’я, ніж на лікування. Це дуже важливо.

Оптимальний відпочинок Відпочинок – обовязкова складова ефективної роботи. Його ефективність може бути дуже різною. Планувати, організовувати, контролювати, захищати свій відпочинок, його ефективність. Отримувати максимум задоволення від діяльністі наскільки це можливо. Відпочинок слід заслужити. За незаслужений відпочинок прийдеться так чи інакше платити все-рівно. І за нього слід боротися, бо без нього неможлива оптимальна працездатність. Управління собою – відповідь на неоптимальність внутрішнього стану Саморегуляція, самовідновлення, самомотивація, самодисципліна, розвиток продуктивних звичок. «Зроби це зараз!» «Якщо не вирішив – вирішуй. Якщо вирішив – дій!». Найкращий спосіб захистити себе від дезорганізації, зволікань, відкладання, т.п. Боротися за можливість робити високе Кого винити, якщо, коли у мене є 1 год вільного часу, я її витрачаю на локальне-дрібне-ситуативне? Можливість робити високе – структурована ціль з визначеними складовими, яка є фундаментом, абсолютно критичним та необхідним, усього вищого в житті, що може у нас бути! ЇЇ складові:  Підходящий внутрішній стан o Мотивація, рішучість робити високе o Енергія  Задоволені базові потреби o Здоровя o Їжа, вода  Матеріально-технічне забезпечення o Стан житла, побуту. Життєвий, робочий простір. Щоденна робота по побуту. o Підготовлені робочі місця та інструменти. Компи, інет, камери, зв'язок, інша техніка.  Нормальний стан близьких  Управління часом та діяльністю з мінімальними затратами  Ефективні щоденні тривіальні операції та процеси з мінімальними або прийнятними затратами.  Резервувати час на високі завдання.  Прийнятний рівень зовнішніх відволікань.  Чітко знати, що хочеш і що потрібно в глобальному сенсі – цінності, глобальні і стратегічні цілі та проблеми, т.п. Боротися за кожен крок вперед в житті Це єдиний спосіб рухатися вперед в житті. Єдине виправдання ахтунгу, який ми терпимо – зробити його стимулом, сходинкою до прогресу чи платою за нього. Послідовно, організовано працювати щодня для життєвого прогресу При будь-яких зовнішніх обставинах, за і проти течії, постійно тримаючи перед очима високу заповітну, святу мету. До цього слід бути готовим, цього слід добиватися, це слід робити щодня. Управління з достатніми затратами – обовязкова умова життєвого прогресу Вечірня управлінська робота Є обовязковою, бо виконує дуже багато важливих функцій, серед яких:  Ведення логів.  Аналіз, висновки, узагальнення.

 Підготовка завтрашнього дня.  Облік, оцінка нової значимої інфи.  Рефлекція. Вираження емоцій. Дозвіллю – оптимальний час та місце Дозвілля = піаніно, аніме, художнє чтиво, творчість для душі. Інакше буду втрата часу та можливостей. Матеріальний фундамент продуктивності  Техніка  Житло, побут  Життєвий простір  Інструменти  Робоче місце  Зв’язок  Інтернет  Тиша Ефективність знімання камер – необхідна умова захисту від наклепів, підставлянь Див. вимоги щодо надійності знімання на камери.

Add a comment

Related presentations

Related pages

Формула Продуктивності – Підсумковий Звіт - OpenMind.com ...

Підсумкові звіти учасників за результатами тренінгу Формула Продуктивності (10 днів).!
Read more