куляк м.і.

36 %
64 %
Information about куляк м.і.
Education

Published on March 11, 2014

Author: ungiren

Source: slideshare.net

Доброго дня всім!!! Я, Куляк Марія Іванівна, класний керівник 7 класу Черепковецької ЗОШ І- ІІІ ступенів. За фахом вчитель англійської мови. Педстаж 20 років, з них 18 – на посаді класного керівника. Сьогодні я хочу представити Вам свій досвід роботи

У роботі класного керівника керуюсь кредом: “Чуже серце дитини не прийме брехні, будь- яка нещирість буде виявлена і її внутрішній світ закриється від вихователя, що допустив помилку”

Тому працюю над проблемою: “Створення виховного середовища, що сприяє формуванню соціальної та моральної компетентності школярів”

Дотримуюсь заповідей  Визначити чого хочеш для дитини, дізнатися, що вона думає із цього приводу.  Надати можливу самостійність.  Не підказувати готового рішення, а показувати можливі шляхи до нього.  Не пропустити перший успіх дитини.  Робити всоєчасні зауваження.  Оцінювати вчинок, а не особу.

УПЕВНЕНІСТЬ УСПІШНІСТЬ ДИВОВИЖНІСТЬ ПЕРЕКОНЛИВІСТЬ ШАНОБЛИВІСТЬ ВРІВНОВАЖЛИВІСТЬ УСМІШЛИВІСТЬ Для того щоб допомогти дитині я вияснила для себе “Правило веселки”

Основа виховної роботи для мене ЛЮДИНА СІМ’Я ВІТЧИЗНА ПРАЦЯ ЗНАННЯ КУЛЬТУРА МИР ЗДОРОВ’Я

У своїй роботі як класний керівник прагну створити умови для виявлення найвищих людських якостей, спираюся на закони виховання за В.А.Сухомлинським:

Радість Краса Геть нудьгу, посмішка на обличчях дорослих і дітей Будь красивим сам і бережи красу навколо

Доброта Будь чуйним і уважним до людей Ввічливість Якщо хочеш щоб тебе поважали, - поважай інших Кожний твій вчинок відображається на інших людях; не забувай, що поряд з тобою людина Повага

Працьовитість Відповідальність Працюй сам і поважай працю інших людей Кожен повинен бачити наслідки своїх вчинків і відповідати

Дружба Хочеш мати друга будь ним

У своїй роботі використовую різні виховні технології, надаю перевагу  Колективній творчій діяльності.  Технології педагогічної підтримки.  Інтерактивним технологіям.  Тренінгам.  Проектним технологіям.

Моя система виховної роботи з класом грунтується на:  Гуманістичній спрямованості виховного процесу.  Організації життя колективу на засадах демократизму, самоврядування.  Залученні учнів до різноманітної творчої та соціально значимої діяльності.  Психолого-педагогічному супроводі виховання та розвитку дітей.

Мої випускники Випуск 2003 Випуск 2010 7 клас

Навчальні досягнення моїх учнів 1.Високий 2. Достатній 3. Середній 4. Низький Випуск 2003 р. (27 учнів) Випуск 2010 р. (16 учнів)7-й клас (28 учнів)

Мої учні - моя гордість! Випуск - 2003 рік. Медалісти – 2 учні. І місце в районних змаганнях з футболу. І місце в районних змаганнях з тенісу. ІІІ місце в обласних змаганнях з тенісу. Випуск - 2010 рік. Медалісти – 2 учні. І, ІІІ місце в районних змаганнях з тенісу. ІІ місце в обласних змаганнях з тенісу. ІІІ місце в районному конкурсі “Глибоцька зіронька” Всі випуски брали активну участь в шкільних та позашкільних заходах та займали призові місця.

Свята і будні в школі Дні самоврядування

Ми подорожуємо

Ми святкуємо

Любимо батьків

Шануємо ветеранів і боримось за мир

На завершення хочу сказати: Я – це сонце для моїх дітей. Діти – то моє проміння. Мої учні завжди чекають від мене тепла, розуміння, підтримки. Але що моє життя вартує без тих промінчиків: грайливих, теплих, пустотливих, які запалюють моє серце і душу, допомагають забувати життєві проблеми. Я знаю, що ці промінчики після закінчення школи будуть запалювати інших людей добром, ласкою, любов'ю. А як не хочеться відпускати їх від себе!

Дякую за увагу! Допобачення

Add a comment

Related presentations

Related pages

Протокол засідання журі ІІ 8 23

членів журі - Гушуляк В.М., Куляк М.І., Зеленько Л.К., ... членів журі - Павленко М.І., ...
Read more

"Волинь" - незалежна громадсько-політична газета, новини ...

... М. І. Куляк, В. І. Батуєв та В. С. Дзяло порушили цілий ряд проблем, які допікають ...
Read more

5 Червня 2015 - Управління освіти Глибоцької ...

" Тут не кінець – початок України, бо звідусюди гості радо йдуть! Їх зустрічає хлібом ...
Read more

"Хеловін" в Черепковецькій ЗОШ » Департамент освіти і ...

Як відомо, кожного року в ніч з 30-го жовтня на 1-ше листопада, у день всіх святих ...
Read more

obljustif.gov.ua

№ з/п: Назва заходу: Терміни виконання: Виконавці: 1: 2: 3: 4: Розділ І. ОРГАНІЗАЦІЙНІ ...
Read more

Додаток 2 (Перелік інформацій, що подаються в Міністерство ...

- - № з/п Назва заходу Терміни виконання Виконавці Відмітка про
Read more

Н А К А З - osvitam.lutsk.ua

Л У Ц Ь К А М І С Ь К А Р А Д А УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ Н А К А З 12.10.2015 ...
Read more